Графік і волосина в носі

Запам’ятайте, діти мої!
Якщо ви зранку подивилися у дзеркало і помітили, що у вас з носа стирчить волосина – не поспішайте хапати пінцет і висмикувати її!
Спочатку погляньте у свій графік. Чи є там час на висмикування волосини? Якщо немає, то швиденько зробіть собі нагадування (запишіть у списку справ на завтра “висмикнути волосину з носу”), а увечері, коли ви будете планувати свій наступний день, відразу після полоскання зубів запишіть 6:12-6:17 – висмикування волосся з носу.
І тоді завтра зранку рівно о 6:12 ви висмикните свою волосину і будете почувати себе людиною, яка здолає будь-яку перешкоду. Якщо ви навчитеся робити те, що ви записали, ви зможете все, що ви зможете записати. Все, що ви зможете уявити.
Ось чому важливо робити тільки те, що записано у вашому графіку. Якщо ви робите щось, що не записано у вашому графіку, то ви не знаєте, скільки часу ви будете робити це. Наприклад, коли ви почнете висмикувати волосся в носі, то потім ви перейдете на волосся в вухах, кулупання в носі, чухання пахвини і т.д. І хоча всі ці дії у вас не були заплановані, але чим вони відрізняються від виривання волосини, яке ви запланували не записавши. Коли ви будете звітувати собі, тобто аналізувати виконання графіка, у вас не буде чіткого завдання перед очима, і ви не зможете сказати: я планував вирвати волосину о 6:12 і виконав це завдання. Замість одного графіку, який ви зробите звечора, вам доведеться займатися щохвилинним плануванням і переплануванням в голові, прогинаючись під мінливі обставини, оскільки план в голові набагато легше перепланувати ніж план на папері. При чому без видимих наслідків.
Отже, діти мої, якщо ви не хочете втратити день свого життя (а, зрештою, і всього життя), звечора, коли дух вам подасть сигнал, не ігноруйте і не відкладайте його. А відразу, протягом 1,5 секунди, встаньте, візьміть папірець і ретельно пропишіть кожну свою хвилину наступного дня, особливо ранку, коли мозок ще не прокинувся і постіно намагається все перепланувати, примусивши вас колупатися в тих частинах тіла, в яких ви ніколи не планували колупатися.
Наступного вечора візьміть знову цей папірець, подивіться на нього і перенесіть все необхідне в графік наступного дня. І ніколи, чуєте, ніколи не шкодуйте за часом, який ви витратили на складання графіку! Так само, як і на молитву.

Tuesday, July 9, 2013 в 07:57

Leave a Reply

Ваше ФОТО!

You can leave a trackback from your own site.