Краса і жертва

ficeЛюди прагнуть бути красивими. Так тупо я починаю цю дуже цікаву статтю. Але просто нема часу придумувати вступ, вибачте.
Поняття краси – це закладене в нас поняття ідеалу. Навіть найнікчемніша істота здатна відрізнити красиве від потворного. Як їй це вдається? Як людина може розуміти прекрасне? Це, короче, Бог. Ще один доказ існування Бога, для тих, хто й так вірить. А хто не вірить, тому це не допоможе.
Прагнення бути красивим – це частина великого прагнення до Ідеалу.
Краса потребує жертв, тобто значних витрат. Жінки витрачають значно більшу частину свого бюджету ніж чоловіки, щоб наблизитися до влісного ідеалу. Чоловіки занепокоєні власною зовнішністю дещо менше, і цілком можуть замість перукарні, випити пива і попертися на футбол. Коли подібний вибір стоїть перед жінкою, тільки сильно змужчинена жінка може витратити на пиво гроші призначені для їндустрії краси.
Індустрія краси величезна і швидко зростаюча. Є кілька великих її підрозділів.
1. Все що можна робити з волоссям, перукарні, шампуні, кондиціонери, маски.
2. Одяг, взуття, білизна – і все що повязане з одягом.
3. Прикраси – ювелірні вироби, золото і діаманти. Ну і біжутерія теж.
4. Косметика – помади, тіні, пудри, лаки.
5. Пластична хірургія.
6. Індустрія фітнесу, масажу, солярії і тому подібне.
7. Індустрія здоровя, дієти, харчові добавки, вітаміни…
Бути красивою для жінки природніше ніж для чоловіка, бо вона була створена красивішою і для милування чоловічих очей. При цьому рівень IQ жінок в середньому вищий від чоловіків. І чим він вищий тим краще жінка це приховує. Але це інша тема.

Є ще один спосіб прикрашати себе жінці. Цей спосіб не індустріалізований і використовують його не багато жінок, хоча в деяких країнах існують цілі школи для жінок, які мають в основі цей метод. Це біблейський метод. Ось що про нього сказано в Біблії.

(рос)Так некогда и святые жены, уповавшие на Бога, украшали себя, повинуясь своим мужьям.

А окрасою їм нехай буде не зовнішнє, заплітання волосся та навішання золота або вбирання одеж, але захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом. Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам. (послання Ап.Петра)

Кожна одружена жінка знає, що чоловік зчастішого не помічає її зусиль прикрасити себе зовні. Чоловік не бачить ні її нових зачісок, ні суконь, ні манікюрів, ні педикюрів. Жінки при цьому дуже ображаються і сприймають таку байдужість чоловіків до їх краси, як ознаку чоловічої заскарублості, жорстокості і невірності. Оскільки жінці ніби хочеться чути від чоловіка те, що вона гарна і що він її кохає, вона прикладає для цього массу зусиль, витрачає купу грошей – і все це ніби марно. На неї звертають увагу інші чоловіки, та тільки не власний.

Отже, відразу скажу, що чоловік, звичайно ж, звертає увагу на гарну жінку, на її нову зачіску, сукню і макіяж. Але тільки не на власну дружину. На свою жінку він дивиться особливим внутрішнім поглядом. Він бачить її ніби крізь спеціальні фільтри, які стоять в його мозку і в його душі. Ці скельця можуть з часом настільки спотворитися, що чоловік, дивлячись на дружину в новій дорогій сукні, зможе побачити крізь них лише жирові складки на талії.

Але ось є жінки, героїні віри, які наважилися (а це потребує чималої відваги) прикрасити себе не плодами індустрії краси, а біблейською покорою чоловікові.

І ось чоловік приходить додому, а там його чекає жінка, яка вирішила бути повністю покірною йому.

Як швидко, ви думаєте, чоловік це помітить?

Я думаю він це помітить миттєво.

Що відбувається із жінкою, яка вирішила підкорятися і повністю довіритися своєму чоловікові? Ви можете таке собі уявити? Біблія говорить, що дружина повинна боятися (жена да убоится) свого чоловіка.

Коли жінка освоїла мистецтво боятися чоловіка (в Японії це мистецтво освоюють гейші) з нею відбуваються певні метаморфози.

По-перше – в неї очі збільшуються і стають гарнішими. Від страху як відомо очі збільшуються. В них зявляється чарівний блиск.

По-друге, від страху зявляється адреналін, який паралізує мімічні мязи. Це щось типу природнього ботексу. З обличчя жінки зникає зухвалість, злість, презирство, образа, претензії і тому подібне. Відповідно, всі 60 мязів обличчя, які відображають ці емоції на обличчі, а особливо Musculus procerus (мяз зухвалості) який сильно спотворює навіть найгарніше обличчя, – отже всі ці мязи – розслабляються. І обличчя набуває свого первозданного божественного вигляду. І достатньо лише пари мязів, які розтягнуть посмішку, щоб обличчя стало надзвичайно гарним.

По-третьє – голос. Жінка, яка вміє боятися свого чоловіка говорить улесливим голосочком. А чоловіки найбільше в світі люблять ніжний жіночий голос. Про це я прочитав у якихось соціологічних дослідженнях. Чоловіки можуть слухати голос такого тембру скільки завгодно. Тому навчившись боятися чоловікова жінка автоматично вирішує ще одну проблему – цей чурбан почне її слухати, та щей закохано дивлячись у вічі.

Далі. Страх – це дуже сильна емоція, коли чоловік відчуває страх, який іде від жінки, та ще й, як ми зрозуміли, від божественно привабливої жінки, та ще й від його власної дружини, то йому буде важко не кинутися на неї і не потягнути її в ліжко. Тому цей фактор потрібно враховувати. Ви можете бути несподівано згвалтовані власними чоловіками. Таку плату декому доведеться заплатити за білейську красу.

Але краса, дами, потребує жертв.

Tuesday, June 4, 2013 в 10:08

Leave a Reply

Ваше ФОТО!

You can leave a trackback from your own site.