Це не потрібно

Серёжа, чого тобі це самоє смешное, що більшість людей не бачать як їх грабують банки? В Біблії написано, що люди дивляться і не бачать. Слухають і не чують. Є безумці, які намагаються відкрити ім очі, ще до того, як вони впадуть в прірву. Це не потрібно, я думаю. Все що можна було взнати, всю правду, вони могли знати. Але не хотіли. Свині дивляться на перли і не розуміють їх цінність. І ніколи не зрозуміють. Так, так, є і свині серед нас. Можна сказати, ми і є свині. Ісус Христос попереджав: не кидайте свиням бісер, це їх дратує, розірвуть вас…

Це має сенс? – як любить казати Депардьє

Tuesday, January 29, 2013 в 17:45

3 Responses to “Це не потрібно”

 1. Сергей Белой:

  Мабуть, потрібно. В случае с банками люди зачастую НЕ МОГЛИ знать всю правду, потому что ее просто скрывали. На уровне всеобщей образовательной системы. Не только у нас, но и во всем мире. В результате сегодня подавляющее большинство, – от президентов до бизнесменов, включая людей всю жизнь проработавших в банке, – зачастую НИЧЕГО не знают о том как работают банки!

  Поэтому когда я говорил про самое смешное, то смеялся не над людьми, а над до смешного простой концепцией банков, увы, часто невидимой для большинства. ЛЮДИ НЕ ВИНОВАТЫ. Виноваты те немногие, кто столетиями знал, но не делился этим знанием с другими. Возможно потому, что тогда бы пришлось объяснять еще одну фундаментальную тему, которую в деталях знает даже более узкий круг людей:
  ЧТО ТАКОЕ ДЕНЬГИ

 2. Ткаленко:

  Сережа, люди не виноваты? Люди якраз і винні. Хіба люди не знають, що за гріхи потрібно заплатити. Люди не хочуть чути правду. І те що вони робили з пророками у всі часи – це свідчення. Люди самі винуваті в тому, що вони прості люди, і вони не знають чогось. Ім немає виправдання, як говорить Біблія, бо всі таємниці світу є явними для них, але вони не захотіли їх бачити і чути.

 3. moomimamma:

  гріхи , за які треба платити і робота банківської системи ?

Leave a Reply

Ваше ФОТО!

You can leave a trackback from your own site.