fishers of fish

fisher-of-men-11Ісус Христос сказав Симону Петру та його брату Андрію (Первозванному): Йдіть за Мною і я зроблю, що ви станете рибалками людей (fishers of man). А я вам кажу: йдіть за мною і я зроблю, що ви станете рибалками риб.

Я дам вам нову велику ціль у житті – ловити риб! Піймати якомога більше риби. Ви станете учасником гри “Піймай рибку”. В цій грі виграє той, хто на момент смерті пімав найбільше риби. Той і отримує нагороду – невмирущу славу! Перестаньте скиглити і нарікати на уряд, на Януковича, на дороги, на дощ при морозі, на важке життя. Нумо ловити рибку! Хапайте її, стріляйте її, смажте її і соліть. Коптіть її і варіть з неї юшку! Ставайте господарями свого життя!
Хоча, якщо подумати – то це брєд. Верз і маячня.

 

Wednesday, January 23, 2013 в 09:59

3 Responses to “fishers of fish”

 1. Сергей Белой:

  В то время когда большинство людей Земли воспитано для зарабатывания денег (быть просто рыбаками), банкиры воспитаны быть “рибалками людей”. Они эту рыбу (деньги) создают из воздуха! Потом предлагают нам свои крединтые карточки, эту несуществующую рыбу, в долг. Причем проценты, как и саму рыбу, требуют вернуть уже в виде реальной рыбы, пойманную реальными трудягами рыбаками. Говоря при этом “Ловите рыбу, ребята! Коптіть її і варіть з неї юшку! Ставайте господарями свого життя! Если сможете. А пока не поймете что это невозможно, мы будем вашими хозяевами. Причем вы нам, рибалкам людей, еще проценты за это будете платить.
  :) )

 2. Сергей Белой:

  Самое смешное что большинство людей не видят как их грабят банки. Не понимают что от этого даже не спасает тот факт что у них и счета то в этих банках нет. “Да и что у нас можно украсть. У нас и так ничего нет” чуть ли не хвастаются рыбаки. Не понимая что благосостояние банкиров основано на ограблении как раз тех, у кого кажется и украсть нечего!!!

  Увы, банкиры сегодня “рибалки людей”. Они ловят на фальшивую, несуществующую в природе приманку людей. Поймали человека, – значит поймали и всю его рыбу. Даже еще не выловленную.
  :) )

 3. Ткаленко:

  Сережа, чого тобі це самоє смешное, що більшість людей не бачать як їх грабують банки? В Біблії написано, що люди дивляться і не бачать. Слухають і не чують. Є безумці, які намагаються відкрити ім очі, ще до того, як вони впадуть в прірву. Це не потрібно, я думаю. Все що можна було взнати, всю правду, вони могли знати. Але не хотіли. Свині дивляться на перли і не розуміють їх цінність. І ніколи не зрозуміють. Так, так, є і свині серед нас. Можна сказати, ми і є свині. Ісус Христос попереджав: не кидайте свиням бісер, це їх дратує, розірвуть вас…

Leave a Reply

Ваше ФОТО!

You can leave a trackback from your own site.