Психологія переможця

Поразка – це те, що ми заслужили. Перемога – це диво. Люди не можуть заслужити перемогу. Поразка і перемога – це як гра тіней у винограднику опівдні сонячного дня. Здається, що це перемога, – а ні, поразка.Переможці залишаються переможцями, поки не подумають: ми – переможці!
В цьому контексті поразка краща від премоги, оскільки поразка чомусь вчить. Перемога нічому не вчить. Чому може навчити диво, яке сталося з тобою?
Готуй коня на день бою, але перемога – від Господа.(Біблія)
Поки ти будеш усвідомлювати, що перемога – це подарунок, тобі доведеться її просити. Якщо у відповідь ти чуєш ні – ти заслужив поразку. Якщо так – твоєї заслуги тут нема.
Але якщо перемогу дає Бог, то чи вистачить у вас віри? Якщо ні – заслужена поразка.
Аналізуй і виправляйся, вір і проси.
Якщо говорити про Україну, то голодомор – це те, що ми заслужили, а здобуття незалежності – це диво. Бо Незалежність України – це поразка Москви, яку вони заслужили. Перемога Помаранчевої революцїї – це диво. Поразка помаранчевої революції – це те, що ми заслужили.
В України немає Дня Перемоги. Вона не заслужила перемоги. Україна повинна усвідомити, що вона заслужила поразку. І просити перемогу.
Завжди відродження нації і держави починається із дива. Містичне начало, віра в Бога, встановлення жорстких моральних законів. Щоб просити про диво, треба принаймні виконати те, про що Він просить тебе. Інакше важко вірити, що поразка – це не те що ти заслужено отримаєш.

Monday, April 23, 2012 в 12:19

Leave a Reply

Ваше ФОТО!

You can leave a trackback from your own site.